Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Současnost

K dnešnímu dni je v knihovně zaevidováno 3631 knih různých žánrů, což není zase tak málo.

Po roce 1989 prošla knihovna revizí a pracovníci Městské knihovny v Hodoníně vyřadili knihy, které NIKDO, NIKDY NEČET :-)) .Nenechali "soudruha Gottwalda válet se na silnici" :-)) ,ale odvezli ho do archivů a v knihovně zůstaly knihy, které mohou čtenáře pobavit, nebo i něco málo poučit.
Najdete tu knihy pro děti a to už od dětských leporel, až po knihy pro dospívající mládež. Jsou tu i knihy naučné, ve kterých vaše děti najdou spoustu odpovědí na své otázky. Jsou tu moc hezké nové encyklopedie o zvířatech, technické i přírodovědné knihy.

Pro dospělé čtenáře jsou tu detektivky pro muže, zamilované pro ženy, historické romány pro všechny, knihy našich i světových autorů.Můžete si tu půjčit také knihy naučné, které jsou pravda trochu staršího vydání, :-))

Zastupitelstvo obce, každý rok uvolňuje finance na nákup nových knih, takže knižní fond se neustále modernizuje a obnovuje.

Samozřejmě, jsme knihovna malá, takže nemůžeme mít všechno, co by možná každý chtěl. :-( Každého zajímá něco jiného.Moje civilní povolání také není knihovnice a i když sleduji některé knižní novinky , sama knihy nenakupuji.S výběrem knih do naší knihovny nám pomáhají pracovníci Městské knihovny v Hodoníně.

Kdyby kdokoliv z vás potřeboval, nebo jen tak se zajímal o některý knizní titul, není vůbec žádný problém, abych vám jej objednala v městské knihovně.
Našim starým spoluobčanům, kteří špatně chodí, ale dobře vidí, :-) můžu knihy přivézt a zase odvézt.

 

TOPlist